To będzie WALKA Stulecia! Znamy rywala Pudzianowskiego!

Wszyscy fani mma w Polsce i na świecie zadawali sobie to samo pytanie – kiedy następna walka Pudziana? – doczekaliśmy się informacji na ten temat! 

Mariusz Pudzianowski to były strongman, a obecnie zawodnik MMA. Jako strongman debiutował w 1999 roku. W tej dyscyplinie zdobył wszystko, co było do zdobycia – tytuły mistrza Polski, mistrza Europy i oczywiście mistrza świata. Regularne bycie najlepszym spowodowało, że Pudzian zaczął poszukiwać nowych wyzwań – tak z ogromnym powodzeniem zadebiutował w MMA na gali KSW w 2009 roku efektownym nokautem Marcina Najmana. 

Później Pudzianowski stoczył jeszcze wiele walk, z takimi gwiazdami dyscypliny jak Eric Esch, Tim Sylvia czy Bob Sapp. Od jakiegoś czasu jednak nie pojawiał się już na galach KSW a w MMA zadebiutował na gali FFF jego brat Krystian. Co jednak z Mariuszem?

Okazuje się, że Pudzian może zawalczyć w hitowym starciu na kolejnej gali KSW. Na pojedynek wyzwała go wschodząca gwiazda federacji Erko Jun, który swoje teraz pierwsze walki kończył bardzo szybko. W ostatniej walce jego rywal padł po 36 sekundach. Teraz na pojedynek wyzwał najsilniejszego zawodnika mma na świecie – Mariusza Pudzianowskiego.

„Absolutna legenda, masz cały mój szacunek … ale może nadszedł czas, aby przekazać tron ​​młodszemu pokoleniu. Kto chciałby zobaczyć tę bitwę?” – napisał Jun na swoim profilu instagramowym.

Komentarze