TO był prawdziwy powód ŚMIERCI Jana Szyszko?! Jest oficjalne oświadczenie.

śmierci

Były minister środowiska Jan Szyszko zmarł nagle w środę, 9 października. Prawdopodobną przyczyną śmierci polityka PIS była zatorowość płucna. W sprawie jego śmierci w mediach toczy się ostatnio ostry spór między TVP Info, a TVN 24. Dziennikarze tej pierwszej stacji zarzucają swoim oponentom, że krytyczne i ostre materiały uderzające w osobę profesora Szyszko mogły mieć wpływ na jego stan zdrowia, ponieważ „źle znosił ataki na swoją osobę”.

O śmierci Jana Szyszko, który zmarł wczoraj przed południem jako pierwszy poinformował prezydent RP, Andrzej Duda, który napisał, że to „bardzo smutna i niespodziewana wiadomość”. Do sprawy śmierci kolegi z partii odniósł się również prezes PiS, Jarosław Kaczyński, który podczas spotkania z wyborcami w Kielcach powiedział, że „to wydarzenie wyjątkowo tragiczne, smutne”. Jan Szyszko przez jakiś czas pełnił w rządzie PiS rolę ministra środowiska. Był również posłem RP od czterech kadencji. 

 

ZOBACZ:„BLOKADA kin i czynności sprawdzające widzów filmu „POLITYKA”!

 

Na temat śmierci byłego ministra mówiono również w programie Info Dzień w TVP Info. Dziennikarze stacji powiązali ją z bardzo ostrymi materiałami TVN24 wyemitowanymi we wtorek, które uderzały w osobę polityka. Informacja o śmierci profesora Szyszko została opatrzona paskiem „Prof. Szyszko źle znosił ataki na jego osobę”. Chodzi o relację w TVN24 wypowiedzi polityka PiS, z wtorkowej debaty wyborczej, gdzie były minister mówił, że żłobki i przedszkola to spuścizna po komunizmie i PO.

 

ZOBACZ TAKŻE:Chcesz CHRONIĆ swoje SERCE, a zimą być odpornym na WIRUSY? Wystarczy, że codziennie sięgniesz po ŁYŻKĘ TEGO!

 

 

źródła: wiadomości.radiozet.pl, foto youtube.com

 

 

Komentarze