TO stało się z MÓZGIEM Piotra Żyły! Lekarze przekazali najnowsze informacje!

Upadek Piotra Żyły! Są najnowsze informacje nt. stanu jego zdrowia!

To wyglądało makabrycznie! Widownia zgromadzona na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle zamarła! Piotr Żyła upadł niezwykle pechowo. Zawodnik kilkukrotnie koziołkował, ponadto jedna z nart pozostała niewypięta. Zawodnik reprezentacji Polski nie podnosił się. Gdy wstał widać było jego zalaną krwią twarz. Żyła błyskawicznie opuścił teren skoczni.

Ulubieniec publiczności dość szybko został przetransportowany na badania. Miał odmawiać wejścia do karetki.

-Był taki moment, gdy zerkaliśmy tylko w stronę Piotrka, sprawdzając czy wstaje. Wszystko jest dobrze. Po paru minutach Piotrek wparował do szatni zły, chcąc dalej skakać. Chciał iść na drugą serię, był gotowy, by skakać, ale trochę mu do tego zabrakło. Wygląda na to, że nie odniósł poważniejszych obrażeń, ale twarz wyglądała naprawdę fatalnie – powiedział Maciej Kot.

Teraz przekazano najnowsze informacje nt. stanu zdrowia Żyły. Jak okazało się po badaniu mózg Piotra…

Nie ucierpiał. Zawodnik został zbadany tomografem komputerowym. W tym celu pojechał do szpitala w Bielsku-Białej. Piotr Żyła na szczęście uniknął złamań oraz co ważne wstrząśnienia mózgu.

– Piotrek wygląda nieciekawie, bo ma obtartą skórę na twarzy i to się będzie długo goiło. Na szczęście jednak nie stało się nic poważnego. To znaczy, że nie ma żadnych złamań – mówił portalowi Onet.pl , lekarz reprezentacji Polski, Aleksander Winiarski. Jak dodał :

– Nie bardzo wiedział, co się stało. Był rozemocjonowany i zły, że nie wyszedł mu skok. Wszystko pamięta i – co najważniejsze – czuje się dobrze. Nie ma zatem przeszkód, by wystąpił w kolejnych zawodach.

Zatem na szczęście groźnie wyglądający upadek Piotra Żyły nie powinien przeszkodzić mu w kolejnych startach. Eksperci wskazują, że kluczowy jest brak obrażeń mózgu oraz złamań. Piotrkowi życzymy dużo zdrowia.

 

fot. YouTube

Komentarze