Tragiczna diagnoza Dagmary z „Królowych życia”. Lekarze nie dają szans!

Lekarze nie dają dużych szans na powrót do zdorowia. Może miłość ją uleczy?!

Dagmara Kaźmierska jest gwiazdą wybuchowego programu „Królowe życia” emitowanego na antenie TTV. Słynie ze swojego temperamentu. Wybucha w sekundę, ale jej serce nie chowa długo urazy. Dla najbliższych skoczy w ogień, spadając z pewnością zdoła go ugasić, bo jej największą zaletą jest wytrwałość. Królowa żyje szybko i równie szybko rozwiązuje problemy, bo szkoda jej czasu na błachostki.

Woli chwytać kolejny dzień i przeżywać kolejne przygody, z podniesioną głową i uśmiechem na twarzy. Kilka dni temu królowa usłyszała od lekarza przerażającą diagnozę. Postanowiła się nią podzielić z fanami. Gwiazda oznajmiła obserwatorom na Instagramie, że istnieje prawdopodobieństwo, iż już nigdy nie wstanie z wózka inwalidzkiego…

Jak zapewne pamiętacie Dagmara, najbardziej charakterystyczna gwiazda „Królowych życia”, kilka miesięcy temu uległa poważnemu wypadkowi samochodowemu, w wyniku którego trafiła do szpitala. 
Celebrytka oznajmiła wówczas fanom, iż jej obie nogi są niesprawne i potrzebuje czasu, aby wrócić do zdrowia.

Gwiazda otrzymała mnóstwo słów wsparcia od wielbicieli. Wydawać by się jednak mogło, że Dagmara doszła już do siebie, a jej stan zdrowia znacznie się polepszył. Niestety, nic bardziej mylnego. 
„Królowa” opublikowała na Instagramie wpis, w którym wyznała, że jej rokowania nie są najlepsze. Lekarze obawiaj się, że Dagmara może już nigdy nie stanąć na nogi. Może nie chodzić tak sprawnie, jak przed wypadkiem. 

„Dzień dobry Serduszka Moje Kochane. Dziękuję Wam za te wszystkie wiadomości i komentarze. Piękne słowa wsparcia i troski. Ponieważ rokowania lekarskie nie są najlepsze. Nie wiadomo czy kiedykolwiek będę chodzić jak kiedyś… Więc tym bardziej bezcenna jest dla mnie dobra energia i Wasze gesty (…)” – opublikowała wpis na Instagramie. 

Królowa poprosiła fanów o wsparcie i o to aby trzymali kciuków za jej zdrowie. W poście wspomniała również, że jest szczęśliwie zakochana, ale na razie, nie chce zdradzać szczegółów. Czyżby był to Dominik? Mężczyzna ostatnio poświęca Dagmarze sporo czasu, pomaga jej dojść do zdrowia. Czy z przyjacielskiej pomocy zrodziła się prawdziwa miłość? Czekamy na więcej informacji od samej „Królowej”!

Komentarze