TYLE zarobi córka Andrzeja Dudy! Dostała pracę w…

Nowa praca Kingi Dudy! Córka prezydenta może liczyć na duże pieniądze.

Kinga Duda może się cieszyć. W mediach pojawiła się informacja o jej nowej pracy. Kinga od razu otrzymała naprawdę dobrą posadę. Prezydent Andrzej Duda i pierwsza dama pękają z dumy. Z kolei rówieśnicy mogą pozazdrościć wynagrodzenia.

Córka prezydenta pomimo, że nie udziela się medialnie, jest na ustach wszystkich polskich mediów. Wszystko ze względu na funkcje, jakie pełnią jej rodzice. Wobec tego Duda musi nieustannie dbać o swój wizerunek. Teraz 24-latka znowu jest na ustach wszystkich. Córka prezydenta otrzymała pracę. I to nie byle jaką. Kinga Duda została…

po ukończeniu studiów prawniczych młodszym prawnikiem. Córka pary prezydenckiej sama dochodzi do swoich zawodowych sukcesów i nie korzysta z przywilejów bycia córką prezydenta. Podobnie robiła Kasia Tusk, która mając ojca premiera dorabiała w butiku. W większości przypadków aplikanci nie mogą się poszczycić takim stanowiskiem jak Duda, jednak w tym przypadku zdecydowały ogromne kompetencje córki prezydenta. Jak wynika z informacji portalu Money.pl na tym stanowisku Duda może zarabiać 7 tysięcy złotych miesięcznie.

Kinga Duda pracuje w jednej z z najlepszych firm prawniczych w kraju. To kancelaria Maruta Wachta w Warszawie. Tak prestiżowy pracodawca pozwala odetchnąć z ulgą poszukując kolejnych zawodowych wyzwań. Specjalizacją kancelarii są : prawo nowych technologii, zamówienia publiczne, prawo własności intelektualnej oraz procesy sądowe. Kingę Dudę czeka masa wyzwań.

 

Fot. YouTube

Komentarze