Policja BLOKUJE „Tylko nie mów nikomu”!

„Tylko nie mów nikomu” wstrząsnęło polską opinią publiczną i wywołało szereg kontrowersyjnych reakcji niektórych osób. Sytuacja staje się coraz bardziej napięta a policja właśnie zainterweniowała i zablokowała film Tomasza Sekielskiego!

„Tylko nie mów nikomu”, to kolejny po „Klerze” Smarzowskiego obraz przedstawiający pedofilów przebranych w sutanny, których chronili niektórzy hierarchowie kościoła, często powiązani z SB. Do dzieła Sekielskiego odniósł się Abp Sławoj Leszek Głódź, który uznał, że „nie ogląda byle czego”

„Tylko nie mów nikomu” – projekcja na katedrze

Robert Biedroń za pośrednictwem Facebooka poinformował o zablokowaniu przez policję projekcji filmu na fasadzie Katedry Polowej Wojska Polskiego w Warszawie, w miejscu, gdzie przez wiele lat posługę sprawował Głódź. Do akcji policji miało doprowadzić środowisko osób związanych z Głódziem.

– Policja blokuje projekcję filmu „Tylko nie mów nikomu” na fasadzie Katedry Polowej Wojska Polskiego, w której przez lata pracował Leszek Sławoj Głódź – napisał Biedroń na Facebookowym profilu.

Wpis natychmiast zebrał ogromną ilość reakcji oraz komentarzy. Internauci nie mogą zrozumieć działań funkcjonariuszy i stają murem za organizatorami projekcji. Abp Głódź jest uznawany za jednego z dostojników kościelnych ruszających pedofilów przebranych w sutanny.

CZYTAJ TAKŻE: „Musi STAĆ aby coś załatwić u Abp GŁÓDZIA”

Internauci zastawiają się, czy akcja nie pójdzie dalej i film nie zostanie zablokowany na YouTubie, jednak to dość mało prawdopodobne. Oto niektóre z komentarzy :

„Ciekawe czemu tak prężnie nie weszli dziśiaj rano do hierarchów kościoła aresztujac ich za pomoc w ukrywaniu pedofilów” , Biedroń odpowiedział na komentarz :

”Trzeba spytać tych u władzy, którzy u Rydzyka trzymają się za dłonie.”

„Nie komentujecie tylko zacznijcie w końcu chodzić na wybory!!!!”

„Panowie policjanci. Macie służyć Polakom a nie pisowi i klerowi.”

”Zamiast zatrzymywać pedofilów w sutannach zatrzymują projektor. Kiedy myślisz, że Twój kraj niżej już nie może upaść, on jednak puka do dna od spodu. Smutne to.”

”Były „zakazane piosenki”. Teraz wracają „zakazane filmy”….😣”

Pojawiły się także komentarze nieprzychylne Biedroniowi :

”Wyświetlaj sobie na swojej lodówce, a nie urządzasz prowokacje, a policja zamiast się skupić na pracy, to musi pilnować takich cyrków jak Wasze. Chcesz wyjaśniać pedofilię, wróć do Słupska, do domu kultury i wyjaśniaj.”

„I bardzo dobrze , dziwnym by było gdyby nie blokowali. Gdybyś Pan chciał wyświetlić na meczecie egzekucje to może tamci by się zgodzili . Proszę próbować 😉 naprawiajmy świat wg Pana metod…”

 

/Piotr Helminiak 

Komentarze