Ukradli złoty sedes warty fortunę! Policjanci wiedzą kim są złodzieje!

sedes

Do bezprecedensowej kradzieży doszło niespełna dwa tygodnie temu w XVIII-wiecznym Pałacu Blenheim. Łupem złodziei padł złoty sedes, którego wartość oszacowano na prawie 5 mln funtów! Choć cennego przedmiotu jeszcze nie udało się odnaleźć, to brytyjska policja jest na tropie przestępców!

Złoty sedes z Pałacu Blenheim, w którym przyszedł na świat były premier Wielkiej Brytanii Winston Churchill to temat, który nieprzerwanie, od dwóch tygodni rozgrzewa media na Wyspach Brytyjskich. Złodzieje, którzy ukradli cenne arcydzieło muszą jednak mieć się na baczności, ponieważ kamery przemysłowe uchwyciły markę auta, którym się poruszali. Śledczy są pewni niemal w 100 procentach, że to właśnie do Volkswagena zapakowano złoty sedes wart miliony funtów.

 

 

 

 

ZOBACZ:Groźny przestępca przez 17 lat ukrywał się w górach! Został namierzony dzięki (…)!

 

 

 

 

 

Wiadomo również, że tablice rejestracyjne na samochodzie były podmienione, mimo to policjanci wysuwają pierwsze podejrzenia i typują potencjalnych złoczyńców. Sedes o nazwie „Ameryka” zniknął z Pałacu 14 września. Jego demontaż spowodował spore straty w starym budynku, ponieważ woda, która wyciekła z łazienki uszkodziła część pokoi. Złota toaleta była traktowana jako eksponat i mogli z niej korzystać wszyscy zwiedzający. Każdy z nich miał 3 minut na załatwienie swoich potrzeb, tak aby nie tworzyć niepotrzebnych kolejek.

 

 

 

 

ZOBACZ TAKŻE:[WIDEO] Kobieta spuściła swoje maleńkie dziecko w sedesie. Nagrano akcję ratunkową, która skończyła się…

 

 

 

 

źródła: o2.pl, foto youtube.com

 

 

 

 

Komentarze