Wieniawa w związku z RAPEREM?! Jest oficjalny komentarz gwiazdy!

wieniawa

W ostatnim czasie pojawiły się informacje, że Julia Wieniawa spotyka się z kolejnym muzykiem. Podobno wpadła w oko raperowi, który jest starszy od niej o 16 lat. Gwiazda oficjalnie wypowiedziała się na ten temat.

Julia Wieniawa jest jedną z popularniejszych aktorek młodego pokolenia. Nic dziwnego, że jej fani są zainteresowani jej życiem prywatnym. Odkąd aktorka oficjalnie rozstała się z Baronem, jest łączona przez media z kolejnymi mężczyznami. W sieci pojawiły się spekulacje, że Julia spotyka się ze znanym raperem młodego pokolenia.

 

ZOBACZ TAKŻE: Woźniak-Starak pokazała się po raz PIERWSZY PO ŚMIERCI MĘŻA!

 

Według doniesień portalu Pudelek, gwiazda wpadła w oko Piotrowi Szmidtowi, znanemu jako Ten Typ Mes. Pomimo tego, że dzieli ich 16 lat różnicy ani trochę im to nie przeszkadza. Według informatora portalu, aktorka i raper mieli się poznać na planie teledysku, gdzie prawdopodobnie zaiskrzyło między nimi niemal od razu.

Ile jest w tym prawdy? Okazuje się, że niewiele. Aktorka oficjalnie skomentowała swoją relację z raperem. Zapewniła także, że jest singielką i nic się narazie w tej kwestii nie zmieniło.

 

,,Obecnie z nikim się nie spotykam, a domniemane plotki o relacji ze znanym raperem są najzwyczajniej w świecie nieprawdą. Ktoś ewidentnie chce rozprzestrzeniać kłamstwa na mój temat. Nie jestem w stanie tylko zrozumieć, z jakiego powodu” – powiedziała Julia w rozmowie z portalem Plotek

 

,,Przykro mi, że media próbują kreować mnie na femme fatale. To krzywdzące” – dodała gwiazda.

źródło: pudelek, plotek, fot. instagram

Komentarze