WSPANIAŁA WIADOMOŚĆ dla BASI KURDEJ-SZATAN! Fani gratulują!

szatan

Barbara Kurdej-Szatan ma powód do radości. Ostatnio media obiegła informacja o wielkim wydarzeniu, które zbliża się wielkimi krokami w życiu celebrytki. Zachwyceni fani składają serdeczne gratulacje Basi.

W życiu znanej i lubianej polskiej aktorki  Basi Kurdej-Szatan  nie układało się ostatnio najlepiej. Teraz jednak przyszła wiadomość, która z pewnością wniesie do jej życia wiele radości.

Ważną informację z życia aktorki poinformował 8 godzin temu na swoim Instagramie kanał telewizyjny Polsat. Otóż Barbara Kurdej-Szatan będzie w tym roku jedną z prowadzących Sylwestrowej Mocy Przebojów w Polsacie. Dla wielu fanów Basi jest to wspaniała wiadomość. Basia ma już doświadczenie w prowadzeniu podobnych imprez. Zeszłoroczny Sylwester Marzeń z Dwójką w Zakopanem prowadziła wraz ze swoim mężem! W zeszłym roku widzowie ją pokochali, dlatego z nadzieją wyczekiwali informacji czy poprowadzi takie wydarzenie w tym roku.

 

ZOBACZ TAKŻE: MAKABRYCZNE ODKRYCIE w sortowni opadów! Ciało noworodka było…

 

Dla Barbary Kurdej-Szatan możliwość prowadzenie Sylwestra Polsatu to wspaniała okazja zawodowa dlatego, że ostatnie pół roku nie należało do najłatwiejszych dla Basi i jej rodziny. Przypomnijmy, Kurdej-Szatan została w czerwcu tego roku zwolniona z TVP. Od tamtego momentu w jej życiu zawodowym napotkała sporo trudności. Jej projekty zawodowe znacznie okrojono. Basia nie wygrała także nagrody w „Tańcu z Gwiazdami” a wszystko wskazywało na to, że to właśnie ona będzie zwyciężczynią. Wraz z mężem z powodu gorszej sytuacji finansowej musieli przełożyć zaplanowaną przeprowadzkę z przedmieścia do centrum Warszawy. 

 

Komentarze