Wstrząsające informacje nt. SYNA Zenka Martyniuka! Miał poważny…

Szokujące informacje na temat syna Zenka Martyniuka! Są oficjalne informacje.

Zenek Martyniuk, to jeden z najpopularniejszych wokalistów w Polsce. Lider zespołu „Akcent”, to niekwestionowany król sceny disco polo. Miliony fanów w całym kraju nie wyobrażają sobie największych imprez muzycznych bez udziału swojego idola. Nawet osoby niesłuchające muzyki Zenka znają jego największe hity – jak np. „Przez twe oczy zielone” czy „Przekorny los”. Teraz pojawiły się wstrząsające wiadomości na temat syna Zenka!

Dla Daniela Martyniuka zeszły rok był bardzo dynamiczny. Media przez rozpisywały się na temat jego ślubu z 19-lenią Eweliną. Przyjęcie weselne miało kosztować ponad milion złotych. Później tabloidu chętnie poruszały temat problemów w małżeństwie Daniela. Syn gwiazdora często publicznie opowiadał o swoich problemach rodzinnych. W końcu miało dojść do rozwodu – żona Daniela złożyła pozew. Temat ucichł. Teraz okazało się, że Daniel Martyniuk miał poważny…

okres w swoim życiu. Wcześniej próbował ratować swoje małżeństwo wyjeżdżając do Lichenia. Mówił, że się zmienił. W niedzielę minęła pierwsza rocznica ślubu Daniela z Eweliną. Daniel spędził ten dzień z żoną i córeczką. 

– Młodzi są razem, ale nie chcą udzielać się medialnie. Daniel wie, że jeśli zrobi fałszywy krok, jego życie rodzinne znów może runąć jak domek z kart. Bardzo się pilnuje i stara się być najlepszym mężem i ojcem – powiedział na łamach Super Expressu przyjaciel Martyniuków.

– Jest dobrze. Dogadują się. Oboje potrzebują spokoju i odpoczynku od medialnego szumu – powiedział  Zenek Martyniuk.

– Daniel spoważniał, wyciszył się. Już nie chce być gwiazdą i brylować na pierwszych stronach tabloidów. Może uda im się uratować ten związek. W niedzielę byli razem i z tego, co wiem zbliżyli się do siebie na nowo – mówi Wyborczej24.pl znajomy Daniela.

Komentarze