Wszyscy widzieli! Odchylona marynarka Lewandowskiej odsłoniła…

Anna Lewandowska wzięła udział evencie zorganizowanym Calzedonię. Polka jest ambasadorką marki. Wyglądała zjawiskowo.

Lewandowska jest ambasadorką marki, jej pojawienie się – nie tylko na tym evencie – , ale także gdziekolwiek indziej. Ania wie, jak wzbudzać zainteresowanie. Wystarczy rzucić okiem na zdjęcia z imprezy. Tym razem wszyscy patrzyli Lewandowskiej tylko w to miejsce. 

Anna Lewandowska mimo tego, że jest mamą, pozostaje w znakomitej formie. Żona kapitana reprezentacji polski regularnie ćwiczy i nie ma śladu po porodzie. Ostatnio opublikowała gorące zdjęcie na Instagramie – teraz jej marynarka odsłoniła coś jeszcze – wszyscy obecnii patrzyli tylko na jej…

Idealnie wyrzeźbiony brzuch i szczupłą sylwetkę. Jej jaskrawy garnitur, którego marynarka odsłaniała idealną figurę trenerki świetnie współgrał z klasycznym, czarnym topem. Do tego Lewej było widać różowe pasmo we włosach.

Anna Lewandowska od kilku sezonów jest ambasadorką włoskiej marki Calzedonia. Ania reklamuje zmysłową bieliznę, rajstopy oraz stroje kąpielowe i modelujące sylwetkę spodnie. Najnowsza kampania marki, to szał zmysłów. Ania w ostatnich projektach Calzedoni wygląda równie obłędnie, co na evencie.

Komentarze