Wyciekły INTYMNE zdjęcia Meghan i Harrego! Już tego nie ukryją!

Meghan Markle i książę Harry zostali cennym łupem hakerów – w sieci upubliczniono ich prywatne zdjęcia! Pałac Buckingham reaguje.

Fotografie skradziono z kont ich autora, księcia Alexiego Lubomirskiego. Miał zapisane pliki m.in. w wysyłanych do nich wiadomościach poprzez portale społecznościowe. Pałac Buckingham zareagował arcydzybko, ale zdjęcia każdy już widział. Są dość intymne.

Jak informuje The Sun prywatna kolekcja zdjęć Meghan i Harrego wyciekły do sieci i lotem błyskawicy rozprzestrzeniły się w niej. Ofiarą hakerów padł fotograf – Alexi Lubomirski. Hakerzy ukradli zdjęcia dzięki włamaniu się na jego konta. Pałac Buckingham już nie ukryje tego skandalu. Od kilku dni w sieci można oglądać pełne, intymne zdjęcia Meghan i Harrego. Galeria zdjęć poniżej…

Od paru dni w Social mediach pojawiają się nieznane dotąd fotografie książęcej pary w czerni i bieli. Widnieje przy nich dość wymowny hasztag, który sugeruje, że najciekawsze dopiero przed nami a opublikowane już zdjęcia to jeszcze nic.

„Zdjęcia zostały zhakowane, a następnie wyciekły do Internetu. Przeprowadziliśmy wewnętrzne dochodzenie, bez udziału policji. Sytuacja została opanowana” – informuje osoba z królewskiego otoczenia. Sam Alexi Lubomirski nie udzielił wypowiedzi.

Data publikacji wykradzionych zdjęć nie jest przypadkowa – w sobotę 8 czerwca Meghan miała pojawić się publicznie po raz pierwszy od pokazania światu Royal Baby. Powodem są oficjalne obchody urodzin królowej Elżbiety.

 

Komentarze