Wypłynął STRASZLIWY fakt o synu Zenka Martyniuka! Chodzi o NASTOLATKĘ!

Dramat syna Zenka Martyniuka! Na jaw wychodzą straszliwe fakty!

Syn gwiazdora disco polo może znaleźć się w więzieniu! Po roku od rozpoczęcia dochodzenia Daniela M. oskarżono o straszliwą rzecz. Wszystko ma związek z zeszłoroczną sprawą związaną z żoną Daniela. M. miał wtedy nie wpuścić 19-latki do domu. Kobieta była wówczas w ciąży. Teraz jednak okazało się, co jeszcze zrobił młody M.

W sylwestra 2018 30-latek miał nie wpuszczać do domu swojej ciężarnej żony. 19-letnia kobieta powiadomiła o sprawie swoją teściową. Mama M. – Danuta ostatecznie wezwała na miejsce policję. Funkcjonariusze dotarli na miejsce, kiedy Ewelina była już w domu. Niestety wiadomo już do czego miało dojść w domu pomiędzy Danielem a 19-latką. Jak wynika z ustaleń doszło do…

szamotaniny. Ponadto przybyli na miejsce policjanci znaleźli przy M. narkotyki.

– Postępowanie wyjaśniające trwało blisko rok. Powodem było m.in. długie oczekiwanie na opinię z zakresu fizykochemii, czyli wyniki analizy środków odurzających znalezionych u oskarżonego – mówi Prokuratury Rejonowej w Białymstoku.

Przeprowadzone badania wykazały, że Daniel M. miał przy sobie 3 gramy marihuany. Syna Zenka oskarżono o posiadanie narkotyków. Za ten czym grożą nawet 3 lata pozbawienia wolności. Nie była to pierwsza styczność z policją Daniela. Jeszcze rok wcześniej zatrzymała go policja. W wyniku agresywnego zachowania syn gwiazdora disco polo niemal trafił do więzienia.

Fot. YouTube

Komentarze