Wyszło ja JAW ILE zarabia Gessler na „Kuchennych Rewolucjach”!

Wyszło na jaw ile Magda Gessler zarabia na „Kuchennych Rewolucjach”. Kwota powala.

Magda Gessler jest niekwestionowaną gwiazdą stacji TVN. Programy, w których bierze udział niezmiennie cieszą się ogromną oglądalnością. Z pewnością przekłada się to na wyniki finansowe stacji. Ponadto na zarobki samej gwiazdy. Wyborcza24.pl dotarła do informacji o wysokości zarobków Gessler za program „Kuchenne Rewolucje”.

Magda Gessler, to autorytet w świecie polskiej gastronomii, gdzie znano ją zanim wystąpiła na antenie TVN. Jednak ogólnopolski rozgłos przyniosły jej programy TVN. Zwłaszcza „Kuchenne Rewolucje”, które co tydzień śledzi miliony Polaków. Teraz już wiemy ile Gessler zarabia na „Kuchennych Rewolucjach”. Kwota zwala z nóg. Magda Gessler miesięcznie inkasuje…

Kosmiczne stawki. Mimo 9 lat emisji programu, ten wciąż przyciąga miliony. Dzięki temu stacja może sporo płacić Magdzie Gessler. Jak udało się ustalić Super Expressowi Magda Gessler dostała ostatnio podwyżkę. Gwiazda zarabia kosmiczne pieniądze.

W Polsce temat zarobków zawsze stanowi tabu. Wiele osób mimo to otwarcie przyznaje się do swoich wynagrodzeń. Gessler milczała na ten temat. Dziennikarze dotarli jednak do wiadomości ile zarabia Magda Gessler. Odpowiedź brzmi – bardzo dużo. Jak ustalono gwiazda wynegocjowała ostatnio podwyżkę od TVN. Już tylko ten dodatek robi ogromne wrażenie.

Jak ustalił  „Super Express” prowadząca program”Kuchenne rewolucje” wynegocjowała podwyżkę 600 tysięcy złotych rocznie. Miesięcznie oznacza to, że poza podstawowym wynagrodzeniem Gessler otrzyma jeszcze 50 tysięcy złotych. To więcej niż zarabia wielu Polaków rocznie. Przypomnijmy, to tylko podwyżka. Podstawowe wynagrodzenie może być liczone w milionach.

Komentarze