Z NIĄ jechał pijany Durczok! To 20-latka z…

Tajemnicza 20-latka, która jechała z Durczokiem.

O Kamilu Durczoku dalej głośno. Dziennikarz w piątek 26 lipca wjechał samochodem marki BMW w słupki na remontowanym odcinku autostrady A-1. Okazało się, że Durczok w chwili zdarzenia był pod wpływem alkoholu. Co najważniejsze dziennikarz nie był w aucie sam, razem z nim podróżowała młoda, 20-letnia kobieta. Kim owa osoba jest?

Kilka dni temu dziennikarz zeznawał w prokuraturze, jednak sąd zadecydował, że Durczok nie trafi do aresztu. Sąd nie uwzględnił wniosku prokuratury o tymczasowe aresztowanie i zgodził się, by po wpłaceniu 15 tys. zł poręczenia majątkowego Durczok był wolny. Na jaw wychodzą kolejne fakty. Jednym z nich to to, że w samochodzie Durczok nie jechał sam i nie chodzi tu o to, że w aucie był jego pies. Jak się okazało, była tam też tajemnicza kobieta. Co o niej wiadomo? Kim jest 20-latkaWiadomo tyle, że …

…dziewczyna ma na imię Karolina i niedawno poznała dziennikarza. Kamil Durczok i 20-latka poznali się pod Krakowem. To właśnie tę  młodziutką dziewczynę mężczyzna zabrał ze sobą do Władysławowa. Sprawa jest w toku. Prokurator chce odwołać się od decyzji sądu dotyczącej tymczasowego aresztu.

Oto jak dziennikarz tłumaczył się ze swego wybryku: „Bardzo, bardzo wszystkich przepraszam. Wszystkich, którzy we mnie wierzyli i mi ufali. To są bardzo trudne dni dla mnie. To co się wydarzyło jest karygodne. Ani przez moment nie zaprzeczałem faktom, które zgromadziła policja i prokuratura. Pozostaje mi przeprosić widzów, internautów, czytelników. Najbardziej chciałbym przeprosić moich najbliższych, bo zostali narażeni na cierpienie, na które w najmniejszym stopniu nie zasłużyli” – oświadczył.

Komentarze