Zatrzymano podejrzanego o ZABÓJSTWO 10-letniej Kristiny!

Zatrzymano mężczyznę podejrzewanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin. 

Policjanci w niedzielne południe zatrzymali mężczyznę podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny z Mrowin – poinformowała Polska Agencja Prasowa,  powołując się na źródło będące blisko śledztwa. Fakt potwierdza prokurator generalny.

 – Okrutny mord nie ujdzie płazem – mówi Zbigniew Ziobro.

„Każdy, kto w tak bezwzględny sposób krzywdzi dzieci, musi się liczyć z najsurowszymi konsekwencjami”. „W ściganiu tak bezwzględnych przestępców zawsze będziemy działać z największą determinacją. To obowiązek całego państwa, które pokazało w tej sprawie, że działa skutecznie” – dodał. Podejrzany mężczyzna miał opracowany dokładny plan porwania i wykorzystania dziecka. Najpierw siłą wciągnął dziewczynkę do samochodu a później rozebrał i…

Wywiózł głęboko do lasu. Mimo poszukiwań nikt nie zdążył odnaleźć Kristiny. Gdy szukała jej cała wieś i policja w lesie rozgrywał się dramat – mężczyzna miał rozebrać i wykorzystać dziewczynkę a następnie zabić nożem.

Podejrzanego policja – według informacji Wirtualnej Polski, miała namierzyć kilka godzin wcześniej. Była to osoba uznana za głównego podejrzanego w sprawie śmierci i wykorzystania 10-latki. W akcji brali udział najbardziej doświadczeni prokuratorzy oraz najlepiej wyszkoleni funkcjonariusze z Dolnego Śląska. Wykorzystano najnowocześniejsze techniki śledcze. 

Jak informowali funkcjonariusze, w namierzeniu podejrzanego pomogły zebrane na miejscu tragedii ślady biologiczne, które mogą pochodzić od sprawcy. Sekcja zwłok 10-latki trwała prawie 12 godzin. Jako przyczynę zgodnu podano liczne rany kłute szyi oraz klatki piersiowej. Dramat wstrząsnął całą Polską.

We wsi Mrowiny miało dojść do samosądu. Atmosfera była bardzo napięta. Każdy starał się za wszelką cenę pomóc ująć sprawcę. Policja dementuje – podpalono tylko krzewy na jednej posesji. – Weryfikujemy każdą informację. Proszę nam zostawić wyjaśnienie tej sprawy – mówią funkcjonariusze.

Komentarze