ZDRADZAŁ żonę z jej przyjaciółką! Zemściła się w bardzo oryginalny sposób!

Zdradzał swoją żonę! Tak zemściła się na byłym mężu!

Amerykanka Brandi Lee musiała zapłacić po rozwodzie 7,5 tysiąca dolarów swojemu mężowi. Jednak była żona postanowiła dokonać zemsty za zdradę. Nie uwierzycie w jaki sposób to zrobiła.

Brandin Łee postanowiła rozwiesić się ze swoim niewiernym mężem. Jednakże sąd zdecydował, że w wyniku rozwodu kobieta musi zapłacić swojemu mężowi aż 7,5 tysiąca dolarów. To równowartość ok. 29 tysięcy złotych. Kobieta przekazała pieniądze w bardzo oryginalny sposób.

-Brandi była wściekła. Nie dość, że to przez jej męża małżeństwo musiało się rozpaść, to jeszcze nakazano jej zapłatę. Nie mogła się z tym pogodzić.  – mówi jeden ze znajomych Brandi.

-Kobieta, która uczestniczyła w moim ślubie i patrzyła jak trzymam się za ręce z mężczyzną, którego kochałam i przysięgałam być z nim na zawsze, spała z nim! Z jakiegoś okropnego powodu, kazano mi zapłacić teraz 7,5 tys. Muszę mu zapłacić więc mu zapłacę tak jak chcę! – napisała Brandi na swoim profilu na Facebooku.

Brandi ostatecznie mężowi zapłaciła. Jednak nie przelewem, lecz gotówką. Łącznie wysłała byłemu 10 pudełek dziesięciocentowych moment, które łącznie ważyły aż 159 kilogramów. Bank przychylił się do prośby kobiety i wypłacił jej całość właśnie w takim nominale. Wiele kobiet poparło działania Brandi.

Na Facebooku widać było liczne komentarze wsparcia dla kobiety. Wieku osobom pomysł Brandi na zemstę się spodobał. Być może zainspiruje kolejnych poszkodowanych w związkach.

 

Fot. Facebook Brandi Lee

Komentarze