Zignorował czerwone światło.Śpieszył się, bo WIÓZŁ W TORBIE…

torbie

Pewien mężczyzna został zatrzymany, ponieważ złamał przepisy ruchu drogowego. Wtedy zaczął tłumaczyć się, że w torbie wiezie…

To miało być rutynowe zatrzymanie. Mężczyzna zignorował czerwone światło i pojechał dalej. Co prawda poruszał się on rowerem, ale w momencie nie dostosowania się do sygnalizacji świetlnej stworzył zagrożenie nie tylko dla siebie, ale i dla innych kierowców.

 

Policjanci spodziewali się pewnie usłyszeć jedno ze standardowych usprawiedliwień. Jednak wytłumaczenie wprawiło w niemałe zdziwienie funkcjonariuszy policji.

 

„Wiozę w torbie rekina” wyjaśnił zatrzymany.

 

Na dowód tego co mówi,mężczyzna pokazał policjantom zawartość torby. Okazało się, że miał w środku duży plastikowy pojemnik, a w środku pływał mały rekin.

 

 

Rowerzysta spieszył się z obawy, że zwierzątko nie wytrzyma zbyt długo w utrudnionych warunkach. Jak później potwierdzili śledczy, chodziło o rybę z gatunku arius zachodnioamerykański, czyli tak zwanego suma rekiniego. Jego naturalne środowisko występowania to rejony Peru i Ameryki Środkowej.

 

 

ZOBACZ TEŻ:Terroryści z maczetami w KINIE! Do zdarzenia doszło w…

 

 

Miłośnik nietypowych gatunków zwierząt otrzymał mandat i został odprowadzony do domu przez policjantów.

Najnowszy nabytek, „minirekin”, mieszkał wcześniej w zbyt małym akwarium. Nowy właściciel przekonał poprzednika, by zgodził się na przekazanie mu „pupila”.

Do nietypowej akcji doszło w mieście Vlissingen w Holandii.

 

 

 

ZOBACZ TEŻ:Luksusowy statek EWAKUOWANY! Pasażerowi byli bezsilni!

 

 

Źródło:02/pixbay

Komentarze