ZMARŁA uwielbiana gwiazda serialu „Ojciec Mateusz”!

Fani są wstrząśnięci! Nie żyje uwielbiana gwiazda „Ojca Mateusza”.

”Ojciec Mateusz” to jeden z najchętniej oglądanych seriali Telewizji Polskiej. Mimo wielu lat emisji miliony Polaków chętnie śledzą losy bystrego księdza z Sandomierza. Produkcja na antenie jest już ponad 10 lat i nic nie wskazuje na to, by miała się zakończyć! Wielu twierdzi, że polski „Ojciec Mateusz” jest lepszy od pierwowzoru!

Niestety teraz przekazano fatalną wiadomość. Fani serialu pogrążyli się w smutku i żałobie. -Nie możemy się z tym pogodzić. Odeszła tak pogodna i miła osoba. Ta informacja to prawdziwy cios. Nie rozumiem, dlaczego tak młodzi ludzie odchodzą z tego świata. Przykre – mówi jeden z fanów. Jak oficjalnie przekazano zmarła uwielbiana gwiazda…

Hanna Polk. To była żona gwiazdora serialu Piotra Polka, który w „Ojcu Mateuszu” odgrywa rolę inspektora Możejko. O niespodziewanej śmierci aktorki poinformowała poprzez Social media siostra gwiazdy – Aleksandra Maria Zdrojewska.

Moi Drodzy, to smutny dla mojej rodziny fakt. W wieku 56 lat, dnia 4 grudnia 2019 roku odeszła nagle od nas moja jedyna siostra Hanna Wrycza-Kurkowska zawodowo znana jako Hanna Polk. Nie znamy jeszcze daty pogrzebu. O tej dacie powiadomię trochę później w klepsydrach i nekrologu oraz tu na fb. Dziękujemy za złożone nam wyrazy współczucia – czytamy na profilu Favebookowym Aleksandry Marii Zdrojewskiej.

Hanna Polk wystąpiła m.in. w takich produkcjach jak :„Żuraw i czapla”, „Lawa” (1989), „Bal na dworcu w Koluszkach” (1989), „Seszele” (1990), „Pokuszenie” (1995), „Żurek” (2003), „Powidoki” (2016). Ponadto wystąpiła w wielu serialach – jak np. „Klan”, „Samo życie” czy właśnie „Ojciec Mateusz”.

 

fot. Screen TVP1

Komentarze