Znany polski RAPER ZOSTAŁ TATĄ! Opublikował wzruszające zdjęcie

raper

Znany polski raper Mezo kilka został ojcem. Radosną informacją pochwalił się w swoich mediach społecznościowych, gdzie opublikował pierwsze zdjęcie z dzieckiem. 

Raper Jacek ,,Mezo” Mejer kilka lat temu był mężem Sandry Łupickiej, z którą ma córeczkę Zuzię. W ich związku nie układało się jednak najlepiej. Małżeństwo podjęło decyzję o rozstaniu. Raper odnalazł jednak prawdziwą miłość – spotkał Weronikę, z którą wziął ślub. W lipcu opublikował zdjęcie z nową ukochaną i w opisie napisał, że wraz z żoną spodziewają się dziecka.

 

ZOBACZ TAKŻE: TRAGEDIA na POKŁADZIE SAMOLOTU. 10-letnia dziewczynka..

 

 

,,Będziemy mieli Dzidziusia” – zdradził raper.

 

Dziecko przyszło na świat 27 grudnia w nocy z piątku na sobotę. Dumny tata pochwalił się zdjęciem z córeczką w social mediach. Dziewczynka otrzymała bardzo oryginalne i mało spotykane mimię.  Sekret ten wyjawił w opisie pod pierwszym zdjęciem z maleństwem, które umieścił na swoim Facebooku:

 

,,Dziękuję najdzielniejszej Żonie, która w tę cudowną noc (dokładnie o godzinie #dwa30) urodziła piękną Córeczkę! Powitajcie na świecie Fridę Mejer. Malutka i zdrowa. #wdzięczny” – czytamy w opisie pod zdjęciem

 

Fani są zachwyceni zdjęciem rapera. Nie szczędzili komplementów zarówno w stronę dziecka jak i rodziców. W komentarzach pojawiło się wiele ciepłych słów:

 

Już? Wooo. Pamiętam, że mowa była o styczniu. Samych dobrych myśli, zdrowia i siły dla obu Pań. 

Ale przepiękne bobo !!! 😀 Najszczersze gratulacje stary 😉 teraz jesteś podwójnie nieśmiertelny ! 

Oooo ale piękna córeczka. Życzę dużo zdrowia dla małej i mamusi i dbaj o nie to są twoje księżniczki. –  czytamy pod zdjęciem

 

Życzymy szczęścia i zdrowia świeżo upieczonym rodzicom i córeczce!

raper

Komentarze