Żona Korwin-Mikkego WYZNAŁA prawdę! Tak traktuje ją mąż!

Żona Janusza Korwin-Mikkego udzieliła szczerego wywiadu.

-Pewne rzeczy w wystąpieniach publicznych się wyostrza – mówiła Dominika Korwin-Mikke w pierwszym wywiadzie dotyczącym jej małżeństwa z politykiem.

Dominika Korwin-Mikke to o 44 lata młodsza żona lidera Konfederacji Janusza Korwin Mikke. W szczerym wywiadzie w programie „Rozmowy Błańskiej” mówiła o związku ze swoim mężem oraz stosunku do jego wypowiedzi nt. kobiet.

Zapytano ją między innymi o tezę polityka, że kobieta przesiąka poglądami mężczyzny, z którym sypia. Dominika Korwin-Mikke odpowiada :

-Podobno były jakieś badania, on się powołuje na jakieś badania. Teraz tak się rozwinęła nauka, że można wszystko zbadać – mówiła żona kontrowersyjnego polityka.

Żonę Korwin-Mikkego zapytano także o obraźliwe słowa na temat kobiet, które padają z ust męża. Ta odpowiedziała jednoznacznie :

-Ja zostawiam mu dużą wolność. Nie biorę tego do siebie, bo to są jego wypowiedzi. Mam głęboką potrzebę wolności słowa i uważam, że mój mąż ma prawo mówić to, co uważa za słuszne. Dlaczego mam w to wkraczać, w to ingerować?”

Więcej m.in. na temat związku Janusza Korwin-Mikkego z żoną w materiale wideo :

 

Komentarze