ZWROT ws. zabójstwa 10-letniej Kristiny! „Byłem ZAKOCHANY”

Z nieoficjalnych informacji, wynika, że  22-latek, podejrzany o zabójstwo 10-letniej Kristiny w areszcie zaczął zeznawać. Dziś zapadnie decyzja ws. aresztu.

Mrowiny zabójstwo 10-latki.

22- latka zatrzymano w związku z podejrzeniem o popełnienie brutalnego zabójstwa połączonego z wykorzystaniem dziecka. Zabójca był szczególnie okrutny. Dziś zapadnie decyzja ws. aresztu, a także wizji lokalnej. 

Mężczyzna miał zabrać dziewczynkę do samochodu, wywieźć do lasu i tam najpierw brutalnie wykorzystać a później zadać 32 rany nożem. Z nieoficjalnych informacji Wirtualnej Polski wynika, że nocą doszło do przesłuchania mężczyzny. Wyborcza24 nieoficjalnie dowiedziała się, co powiedział śledczym w trakcie rozmowy jest wstrząsające. 22-latek miał powiedzieć, że…

Przyznaje się do zarzucanego mu czynu, ale zrobił to był i jest bardzo zakochany w matce dziewczynki a 10-latka stała na drodze do ich szczęścia. 

Podejrzanego o zabójstwo 10-letniej Kristiny ujęto na Dolnym Śląsku w niedzielę wieczorem. Chwilę po godzinie 20 mężczyzna trafił do Świdnicy, gdzie został przesłuchany. Nocą usłyszał zarzut dokonania zabójstwa ze szczególnym okrucieństwem. Dziś zapadnie decyzja ws. aresztu i wizji lokalnej.

Mężczyzna jest mieszkańcem Dolnego Śląska. Według ustaleń WP,  z matką 10-letniej Kristiny łączyły go bardzo osobiste relacje. -Był zazdrosny o dziecko – mówi informator.

W dniu zabójstwa, to 22 – latek miał przejeżdżać nieopodal domu 10-letniej Kristiny. Dziecko było 200 metrów od swojego domu. Do samochodu wsiadło – według źródła – dobrowolnie bo znało tego człowieka. Zwłoki dziecka znaleziono 5 kilometrów dalej. Niestety poszukiwania nie przyniosły rezultatu, gdy przeczesywano okolicę, kawałek dalej rozgrywał się dramat.

Komentarze