Ciężarna Agnieszka Kaczorowska wydała PORUSZAJĄCE oświadczenie! Polały się ŁZY

Ciężarna Agnieszka Kaczorowska wydała bardzo poruszające oświadczenie! Fanom polały się łzy!

Wpis Agi jest niezwykle wzruszający. Aktorka odnosi się w nim do macierzyństwa. Agnieszka stwierdziła, że decyzja o byciu matką jest niezwykle ważna i porównała ją do zrobienia tatuażu na… twarzy.

– Droga Kobieto, ja jestem mamą i jestem w drugiej ciąży. Ja się spełniam w macierzyństwie. Ja zawsze marzyłam o rodzinie. Ja tego bardzo chciałam. Ja takie mam wartości i priorytety. Ty masz inne? Super! Cudownie! (…) Gdzieś przeczytałam, że decyzja o byciu mamą, to jak decyzja o tatuażu na twarzy… i jest to według mnie bardzo trafne określenie. To coś czego nie zakryjesz i nie da o sobie zapomnieć. Musisz być naprawdę PEWNA. Po stokroć! To wyrzeczenia, poświęcenie, to masa granic do przekroczenia, to wielka lekcja charakteru, osobowości, a także ogromny test dla związku. To coś co mi daje ogromne spełnienie, satysfakcję, poczucie szczęścia. Ale nie każdemu… To coś z czego możesz paradoksalnie czerpać wiele energii, mimo zmęczenia, ale możesz też odczuwać jedynie brak siły. To według mnie największe wyzwanie, po które może sięgnąć kobieta. ALE! Nie musi – napisała.

W dalszej części oświadczenia Aga napisała o sile kobiet. Aktorka nikogo nie osadza. Dobrze wie, że decyzja o macierzyństwie jest indywidualną decyzją każdej kobiety.

Zobacz także: Wiemy KTO zastąpi Michała Szpaka w „Voice of Poland”! „Brakuje tylko Norbiego i Zenka…” – kpią internauci

– Każda z nas jest wyjątkowa i bardzo potrzebujemy siebie nawzajem. My mamy, potrzebujemy innych mam, ale też tych kobiet, które mamami nie są. I to jak ten świat jest zbudowany jest niezwykle pięknie inspirujący. Droga Kobieto, chcę Ci dziś podziękować, że JESTEŚ. Jesteś kim jesteś i jesteś niepowtarzalna. Jesteś cudem. Jesteś potrzebna i życzę Ci abyś czuła się najszczęśliwsza pod słońcem będąc po prostu kobietą. ☀️ – dodała.

Fani byli zachwyceni. Agnieszka została zalana falą komplementów.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez – (@agakaczor)

Co napisali internauci?

Aguś pięknie napisane ❤️

❤️❤️❤️ Dziękuję, już dawno nie odczułam, że ktoś mnie rozumie i w jakimś stopniu wspiera ❤️ To są piękne słowa, które mają niesamowitą moc i dają siłę. DZIĘKUJĘ ❤️

Obserwując zachowania i relacje ludzi w instagramowym świecie, ale i w życiu realnym dochodzę do wniosku, że już dawno nie spotkałam kobiety tak czułej. Do tego emocjonalnie dojrzałej, jak na swój młody wiek, spełnionej do tego stopnia, że sekunda jej obecności tutaj sprawia człowiekowi tyle przyjemności i zmusza do refleksji, która nie pozwala mu zostać w tyle. Myślę, że Twoje dzieci już teraz mają wielkie bogactwo… Matkę, która zrobi wszystko, aby nigdy nie czuły się pozbawione miłości i bezpieczeństwa. Ściskam mocno, oglądanie Twoich zdjęć, to czysta rozkosz dla oczu ❤️❤️❤️❤️

dziękuję za te słowa…❤️❤️❤️❤️❤️

Widać, że Agnieszka jest niezwykle dojrzała. Zdobywa też coraz większe grono fanów. To duma, ale też niezwykła odpowiedzialność.

Fot. Instagram

Zobacz także: Bill Gates ROZWODZI się z żoną! Powód? „NIE MOŻEMY…”

Fot. Instagram

Źródło: Instagram

Komentarze