DRAMAT w „Tańcu z Gwiazdami”. Uczestnik NIE…

Dramat w 10. edycji  „Tańca z Gwiazdami”!

Taniec z Gwiazdami, to jeden z najpopularniejszych polskich programów rozrywkowych. Emitowany wcześniej na antenie TVN show zyskał miliony fanów w całym kraju. Po przejściu do Polsatu niektórzy poczuli się rozczarowani zmianą składu jury. Mimo to program nadal cieszy się ogromną popularnością. Niestety teraz doszło do dramatu.

Z każdym tygodniem coraz mniej par prezentuje się na parkiecie. Jedni podbijają serca widzów, inni muszą pogodzić się z porażką. Teraz jednak wydarzył się prawdziwy dramat.W 5. odcinku rywalizacji o kryształową kulę wydarzyło się coś, co na długo zapadnie w pamięć wsystkich widzów. Niestety będzie to pamięć o smutnym zdarzeniu. Tragiczną wiadomość podano tuż po programie – okazało się, że gwiazda programu nie…

będzie mogła tańczyć przez jakiś czas. Wszystko za sprawą wypadku. Niestety Damian Kordas skręcił nogę w czasie swojego występu. Mimo otrzymania wysokich not , tego występu nie zaliczy do swoich najlepszych. Najbliższe dni będą dla gwiazdora bardzo trudne.

Ostatni odcinek  „Tańca z Gwiazdami” stanął pod znakiem lat 80. Uczestnicy programu świętowali „świętowali imieniny cioci”. Temat odcinka wyjątkowo spodobał się gwiazdom. Na samym początku do zgadnięcia były dodatkowe 3 punkty. Wszystkie pary tańczyły improwizowany taniec. Para, która najdłużej pozostawała na parkiecie wygrała. Była to Sara Janicka i Akop Szostak.

Ponadto w programie mogliśmy zobaczyć nowego jurora. Został nik Kris Adamski znany z „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Był to jednak jednorazowy występ. Michał Malitowski potrzebował bowiem zastępstwa z powodu wyjazdu na zawodu taneczne do Londynu.

 

Komentarze