Kaczyński zaczął mówić o ŚMIERCI! Tych słów nie spodziewał się nikt!

Kaczyński

PiS rozpoczął swoją serię spotkań tematycznych i tym samym Jarosław Kaczyński zaczął od przemówienia na temat…

Konwencja spotkania tematycznego PiS odbyła się w Kielcach. Prezes PiS podczas konwencji w Kielcach zaznaczył, że „majestat śmierci nie pozwala mu dzisiaj o tym mówić, ale trzeba będzie o tym powiedzieć, bo to nie był przypadek, że akurat dzisiaj, że akurat teraz”. – Oddaliśmy mu już hołd, ale chcę podkreślić, że ponieśliśmy ogromną stratę – dodał prezez PiS.

 

Jarosław Kaczyński w swoim przemówieniu odniósł się do zmarłego Jana Szyszki i zaznaczył, że moment jego śmierci nie był przypadkowy.

 

„Dzisiaj dzień z jednej strony pełen dobrych wydarzeń, ale mamy też to wydarzenie wyjątkowo smutne. Odszedł nasz stary kolega towarzysz drogi, odszedł przedwcześnie, w wyjątkowych okolicznościach”- powiedział Jarosław Kaczyński.

 

ZOBACZ TEŻ:Coraz więcej osób przechodzi na weganizm. Czy to zdrowe?

 

W Kielcach gościem był także premier Mateusz Morawiecki. Podkreślił on, że strategią PiS dla wsi jest wsparcie, rozwój i równe prawa.

Premier zaznaczył, że nowy unijny komisarz ds. rolnictwa, którym zostanie Janusz Wojciechowski, będzie koncentrował się na rozwoju polskiej wsi, planując przez to jej długofalowy rozwój.

Mamy odpowiedzialność za główną część budżetu w Unii Europejskiej” – podkreślił Morawiecki i uznał, że to „asertywna” polityka PiS prowadzi do „skuteczności”.

 

ZOBACZ TEŻ:Krupa POKAZAŁA całe „Baby Shower” Fani oniemieli!

 

 Źródło:wpwiadomości

 Źródło:Instagram

Komentarze