Częsta KRĘPUJĄCA przypadłość. Kobiety PALĄ SIĘ ZE WSTYDU

gazy z pochwy

Seks jest czymś normalnym i naturalnym, jednak w wielu kręgach uchodzi za temat tabu. Ludzie wstydzą się o nim mówić. Milczy się też na temat różnych dolegliwości, które mają miejsce w trakcie stosunku.

 

O czym mowa? O krępującej, ale niegroźnej dla partnera i kobiety przypadłości, a mianowicie o gazach z pochwy (o powietrzu, które może zostać zassane z zewnątrz, a następnie wydostaje się w wyniku skurczów pochwy). Przydarzają się one zarówno w trakcie uprawiania seksu, jak i podczas ćwiczeń i wysiłku fizycznego. Gdy z pochwy wydobywa się gaz, można usłyszeć dziwny dźwięk (pierdzący).

 

Wiele kobiet się tego wstydzi przed partnerem, lekarzem czy koleżankami. Jednak tak naprawdę jest to ludzka, normalna rzecz.

 

Gazy z pochwy to nie jedyna rzecz, która dzieje się podczas seksu i która budzi kontrowersje. Inne to pot, seks w trakcie miesiączki, pryszcze na ciele, czy włosy w miejscach uchodzących za takie, w których nie powinno ich być.

 

Te i inne sytuacje uwieczniła na grafice Hazel Mead – ilustratorka i feministka. Jej dzieło budzi kontrowersje w sieci. Prezentuje ono ludzi uprawiających seks w różnych sytuacjach i miejscach, z różnymi wypadkami uchodzącymi za wstydliwe.

https://www.instagram.com/p/B-HCqlRBYgC/

“Rzeczy, których nie zobaczysz w filmie porno” – tak brzmi tytuł grafiki. Widać na niej prawdziwe, nietknięte przez Photoshop ciała ludzi, którzy uprawiają seks. Jej celem jest pokazanie prawdy o stosunkach seksualnych.

 

Co sądzicie o tej grafice? Nie robi na Was wrażenia czy sprawiła, że się zgorszyliście?

 

Zobacz też: Jej MĄŻ JEST W 8. MIESIĄCU CIĄŻY! Poczęli dziecko naturalnie

 

Źródło: mamadu.pl

Źródło zdjęcia: pixabay, Instagram

 

Komentarze