Kupił 700-konne Porsche! Po wyjeździe z salonu stało się TO!

Porsche

To była krótka, ale wyjątkowo kosztowna jazda. Jak to się w ogóle stało?

Najdroższa jazda życia

Pewien mężczyzna z Wielkiej Brytanii na długo zapamięta jazdę testową wypożyczonym przez niego Porsche 911 GT2 RS. Chwila brawury (albo głupoty) będzie go teraz naprawdę sporo kosztować! Brytyjczyk udał się w zeszłym miesiącu do salonu firmowego marki w walijskim Cardiff i postanowił wypożyczyć nowiutkie auto, które jak sam przyznaje, zamierzał kupić. Niestety, moment szczęścia szybko przerodził się w koszmar…

Porsche
The Sun

Rozbite auto

Mężczyzna spowodował wypadek. Nikt w nim na szczęście nie zginął, ale za to rozbite zostało nowiutkie, luksusowe auto. Do zdarzenia doszło w miejscowości Penarth. Na drodze szybkiego ruchu w kolizji uczestniczyło 5 samochodów. Zdaniem jednego ze świadków zdarzenia, kierowca Porsche mówił, że ma zepsute hamulce. Trudno jednak uwierzyć w taką wersję wydarzeń, zwłaszcza, że auto było nowe.

Co teraz?

Facet miał prawdziwego pecha, ponieważ uszkodzenia GT2 RS przekroczyły sumę ubezpieczenia o ponad 20 tys. funtów (100 tys. zł). Koszta całego samochodu są jednak znacznie wyższe – w Polsce za ten model auta trzeba zapłacić półtora miliona złotych!

Czytaj też: ZWROT ws. kierowcy Porsche z Leszna! „Kazał swojej ofierze…”

Źródło: En24.news

Zdjęcia: The Sun, Pixabay

Komentarze