Makabra w wesołym miasteczku! Kobieta spadła prosto na (…)!

wesołym

Do bardzo groźnego wypadku doszło w wesołym miasteczku Hull Fair w Humberside (Wielka Brytania). Kobieta korzystająca z karuzeli Air Max 360 w pewnym momencie runęła z wysokiej konstrukcji urządzenia i spadła wprost na nastoletniego chłopca. Poszkodowana z bardzo poważnymi obrażeniami ciała została przetransportowana do szpitala. Na szczęściu dziecko wyszło z wypadku bez szwanku.

Nic nie wskazywało na to, że 46-latka wypadnie z konstrukcji, ponieważ była mocno przypięta pasami. Wypadek jaki wydarzył się w wesołym miasteczku Hull Fair to kolejny tego typu incydent w ostatnim czasie na świecie. Poszkodowana bawiła się na karuzeli Air Max i w pewnym momencie runęła z 4,5 metra. Wypadek wyglądał naprawdę dramatycznie, ponieważ poszkodowana zawadziła jeszcze o przechodzącego na dole chłopca. Kobieta w ciężkim stanie została przewieziona do szpitala karetką. Nastolatek prócz drobnych zadrapań wyszedł z tego bez szwanku.

 

 

ZOBACZ:Horror w wesołym miasteczku! Ludzie zostali uwięzieni przez (…)!

 

 

Świadkowie incydentu twierdzą, że wypadek wyglądał bardzo groźnie, a operator niemal natychmiast wyłączył karuzelę i podbiegł udzielać pomocy poszkodowanej. Wokół było pełno krwi, a przerażone dzieci zaczęły krzyczeć i płakać. Po przewiezieniu do szpitala okazało się, że kobieta ma złamaną szczękę i kilka żeber, jednak jej życiu nie zagraża żadne niebezpieczeństwo. Śledczy próbują teraz ustalić co doprowadziło do wypadku. Pierwsze oględziny wskazują, że zabezpieczenia karuzeli były najprawdopodobniej wadliwe.

 

 

ZOBACZ TAKŻE:Makabryczny wypadek w parku rozrywki! Wagonik wypadł z (…)!

 

 

źródła: dailymail.co.uk, foto pixabayc.com

 

 

 

 

Komentarze