Meghan Markle wyprowadziła się! Harry chce wrócić do Londynu?

Według doniesień mediów plotkarskich, związek Meghan Markle i księcia Harry’ego przechodzi przez trudności. Ponoć para ma różne plany na przyszłość w Kalifornii. Była księżna chce skoncentrować się na karierze aktorskiej w Hollywood, podczas gdy Harry wydaje się być nieco zagubiony.

Sytuacja w małżeństwie Meghan Markle i księcia Harry’ego jest trudna. Choć para od dłuższego czasu zmaga się z różnymi plotkami na swój temat, trzeba przyznać, że w nich często kryje się ziarnko prawdy. Kilka lat temu doniesienia o konfliktach w kręgach brytyjskiej rodziny królewskiej wydawały się być zmyślone, ale obecnie Sussexowie nie mieszkają już w Londynie, a ich relacje z resztą królewskiej rodziny pozostawiają wiele do życzenia. Właśnie o tym Harry opowiedział w swojej kontrowersyjnej biografii.

Para nie błyszczy w Hollywood

Po przeprowadzce do Kalifornii Meghan i Harry postawili na podbój Hollywood. Początkowo szło im całkiem dobrze. Udzielili głośnego wywiadu Oprah Winfrey, podpisali lukratywne kontrakty z Netfliksem i Spotify. Jednak z czasem oferta pracy zaczęła się zmniejszać, a zarząd platformy muzyczno-podcastowej nie ukrywa swojego rozczarowania współpracą z Sussexami.

Meghan Markle rzekomo opuściła Harry’ego Dla Harry’ego branża rozrywkowa jest nadal nieznana i nowa. Meghan ma znacznie większe doświadczenie w tym środowisku. Podczas gdy jej mąż rozważa powrót do Londynu, ona sama widzi potencjał w samodzielnym działaniu.

Według źródeł z „Mirror”, była księżna uważa, że „poradzi sobie lepiej bez księcia Harry’ego”. Ostatnio podpisała kontrakt z renomowaną agencją talentów w Hollywood – William Morris Endeavour. To firma o długiej tradycji, założona w XIX wieku, która jest najstarszą działającą agencją talentów.

Kinsey Schofield z serwisu GB News donosi, że Meghan poszła o krok dalej. Aby rozwijać swoją karierę niezależnie, miała przeprowadzić się do apartamentu hotelowego tuż obok siedziby agencji. Nowa lokalizacja ma jej pomóc w spełnieniu zawodowych ambicji.

A co na to książę Harry? Według informacji, nie jest z tego zadowolony. Przecież zawsze wspierał swoją żonę w dążeniu do celów zawodowych i nie tylko. Sam jednak nie wyobraża sobie roli agenta showbiznesu…

Zobacz także: Masz taką herbatę w domu? Lepiej szybko ją wyrzuć!

Komentarze