Nie żyje Alicja Mazurek! Tego nie spodziewał się nikt

żyje

Alicja Mazurek nie żyje. Nastolatka była od jakiegoś czasu w śpiączce, w którą zapadła po tragicznym wypadku samochodowym. Dziewczyna…

Koszmarna historia

Nie żyje Alicja Mazurek. Wczoraj w mediach społecznościowych rodzina nastolatki przekazała smutną informację o jej śmierci. Poznajcie kulisy tej strasznej historii…

Wypadek

Pod koniec lutego ubiegłego roku Alicja Mazurek jechała samochodem z kolegą. Doszło do wypadku, w którym mężczyzna poniósł śmierć. Mimo iż Alicja przeżyła, trafiła w ciężkim stanie do szpitala. Lekarze od samego początku nie dawali jej zbyt dużych szans, ale jej rodzina się nie poddawała.

Trafiła do kliniki „Budzik” w Warszawie

Alicja trafiła do słynnej kliniki „Budzik” w Warszawie, gdzie przez kilkanaście miesięcy była w śpiączce. Później wracała do zdrowia w swoim domu. W połowie grudnia w Turce powstał Ośrodek Neurorehabilitacji dla dzieci i dorosłych, który został otworzony z inicjatywy rodziców Alicji – Wojciecha i Agnieszki Mazurków. Niestety, dziewczyna nie mogła kontynuować w nim leczenia, ponieważ wczoraj zmarła.

żyje
Facebook

Stan krytyczny

Wczoraj rodzice nastolatki poinformowali na Facebooku, że ich córka jest w stanie krytycznym i trwa reanimacja. Zaapelowali również o modlitwę. Niestety, dziewczyna zmarła.

„W imieniu przyjaciół Alicji, zachęcamy wszystkich młodych, którzy pojawią się na pogrzebie, aby przynieśli dla Alicji symboliczną białą różę. Niech ona będzie podziękowaniem za jej piękne życie” – napisała rodzina 19-latki.

Kiedy odbędzie się pogrzeb?

„Msza Św. pogrzebowa za duszę Alicji zostanie odprawiona w kościele pw. Św. Agnieszki na Kalinie, 31 grudnia o godz. 11” – czytamy na Facebooku.

Źródło: Super Express

Zdjęcia: Unsplash, Facebook

Komentarze