Okrzyknięto ją najbrzydszą panną młodą w historii. Nie uwierzysz jak teraz wygląda!

Okrzyknięto ją najbrzydszą panną młodą w historii. Nie uwierzysz jak teraz wygląda! Kobieta przeszła niesamowitą zmianę i zamknęła usta swoim hejterom. 

 

 

 

Okrzyknięto ją najbrzydszą panną młodą na świecie! Od tamtego czasu zmieniła się nie do poznania! 

W 2011 roku ta szczęśliwa rosyjska para nie mogła się doczekać, aby pokazać światu swoją miłość. Ale wkrótce po tym, jak zakochani opublikowali zdjęcia swojego ślubu na Facebooku, paskudni komentatorzy wylali na nich wiadro pomyj. Komentujący od razu nazwali kobietę ze zdjęcia „najbrzydszą panną młodą na świecie”. Kobieta musiała czuć się z tym przydomkiem okropnie, dlatego sześć lat później dokonała po prostu niesamowitej transformacji swojego wyglądu. 

Atrakcyjność to ponoć cecha, o której się nie dyskutuje. Niestety, Internauci nie mieli dla tej Rosjanki za grosz litości. Zdjęcie ślubne tej pary stało się powodem do niewybrednych żartów i głupich komentarzy. Użytkownicy sieci mówili, że nigdy dotąd nie widzieli tak nieatrakcyjnej panny młodej.

 

 

 

Zakochani, którzy stanęli na ślubnym kobiercu mieli za nic słowa hejtujących. Łączyła ich prawdziwa miłość, wszystko inne było bez znaczenia. Chociaż ludzie mówili, że ten związek nie przetrwa próby czasu, małżonkowie udowodnili, że wszyscy się mylą.

Pewien dziennikarz postanowił odszukać zakochanych. Zobaczcie, jak aktualnie wygląda „najbrzydsza panna młoda” na świecie! Trzeba przyznać, że czas bardzo jej służy. Wygląda niesamowicie. 

 

Kobieta przyznaje, że praca nad jej ciałem, od stóp do głów, zajęła prawie całe sześć lat. Znaczna część jej wagi została utracona przez rygorystyczne ćwiczenia i odrobinę liposukcji.

Źródło, zdjęcie: Mirror

Sprawdź też:Nagrał LUNATYKUJĄCEGO OJCA! Ten film przeraża…

 

Komentarze