Pikantny wywiad Krzysztofa Skiby! Zdradził, co robi nocą z partnerką

Krzysztof Skiba, znany piosenkarz i lider zespołu Big Cyc, niedawno zawarł związek małżeński z 33-letnią Karoliną Kempińską. Para, która ma ponad dwie dekady różnicy wiekowej, cieszyła się romantycznym „miodowym weekendem” w Krakowie. Jednak nie tylko o miłości do Krakowa opowiedział Skiba w wywiadzie, lecz także o swoim życiu intymnym z młodszą małżonką.

W wywiadzie udzielonym serwisowi Party, Skiba wspomniał, że choć różnica wieku między nim a jego żoną ma swoje plusy i minusy, to w sypialni starają się osiągać „szczyty” podobnie jak wspinaczkowicze w górach. Humorystycznie wyraził, że po takiej „wspinaczce wysokogórskiej” wypadałoby coś obejrzeć, przy czym on preferuje programy informacyjne, a jego żona lubi bajki Disneya.

Niezależnie od różnicy wieku, Skiba podkreślił, że para stara się znaleźć wspólne zainteresowania i kompromisy, co jest istotne dla ich relacji. Wspomina także, że połączyła ich pewna dojrzałość emocjonalna i zdolność do akceptacji różnic między sobą.

Krzysztof Skiba i Karolina Kempińska oficjalnie są małżeństwem! Powiedzieli  sobie "TAK" - pomponik.pl
Źródło: https://i.iplsc.com/

Piosenkarz zdecydowanie zaprzeczył spekulacjom, jakoby Kempińska związała się z nim ze względu na korzyści materialne. Skiba podkreślił, że jego żona jest samodzielną i niezależną kobietą, pracującą w dziedzinie IT i posiadającą własne źródło dochodów. Skiba wyraził przekonanie, że sądziłby źle o sobie, gdyby pozwolił na relację opartą jedynie na korzyściach finansowych.

Cały wywiad ukazuje się jako próba rozwiania różnych plotek i spekulacji, które pojawiają się w związku z ich związkiem i różnicą wieku. Skiba i Kempińska dają do zrozumienia, że ich miłość opiera się na wzajemnym szacunku, wspólnych wartościach i poczuciu humoru. To pozwala im radzić sobie z ewentualnymi trudnościami.

Źródło: party.pl

Zobacz także: Opole: w mieszkaniu znaleziono ciała dwójki dzieci

Komentarze