Popek zatrzymany! „Nigdy nie ukrywał, że miał problemy z prawem”

Gwiazda rapu oraz zawodnik MMA Paweł „Popek” Mikołajuw został zatrzymany przez funkcjonariuszy policji! Popek to jeden z najpopularniejszych polskich muzyków – wszystko za sprawą niekonwencjonalnych utworów „Gangu Albanii”, które sprawiły, że o Popku usłyszała cała Polska. Mikołajuw był także uczestnikiem „Tańca z Gwiazdami”.

Teraz jednak pojawiły się problemy z prawem. Wokalista już wcześniej przyznawał, że nie zawsze było mu po drodze z przepisami – wystawiono za nim europejski nakaz aresztowania – pomogła ucieczka do Londynu a w 2016 roku nakaz uchylono. Teraz jednak ponownie doszło do zatrzymania! Popka zatrzymano w związku z…

Jakiś czas temu Popek znów zaliczył bliskie spotkanie z policją a całe zdarzenie relacjonował na swoim profilu Instagramowym. Został zatrzymany w związku z przekroczeniem prędkości – raper jechał aż 160 km/h. Funkcjonariusze ukarali Popka mandatem w wysokości 1000 złotych. Jednak dla Popka to żadna kwota.

Król płaci kartą 1000 zł – napisał pod nagraniem raper.

Popek ma za sobą burzliwą przeszłość – wielokrotnie wdawał się w konflikty z prawem – aż siedem lat spędził w więzieniu, nie stronił od narkotyków. Niegdyś z powodu przedawkowania został wprowadzony w stan śpiączki farmakologicznej. Jest także kontrowersyjny ze względu na sam wygląd – liczne tatuaże oraz oczy wypełnione czarnym atramentem.

 

Komentarze