Święta u Kardashianów. Fani są wniebowzięci! Luksus na najwyższym poziomie

Święta w rodzinie Kardashian-Jenner to zawsze wyjątkowe wydarzenie, a tegoroczne przyjęcie było pełne blichtru, luksusu i nietypowych atrakcji. Celebrytki postanowiły uczcić Boże Narodzenie w wielkim stylu, przekształcając posiadłość Kim Kardashian w magiczny zimowy las. Choinki zdobiły wnętrze, a sztuczny śnieg stworzył bajkową atmosferę na zewnątrz.

Gwiazdy zaprezentowały się w olśniewających kreacjach, z Kim w szarej sukni z futrem, a Kendall Jenner w długiej sukni z podobnym akcentem. Reszta siostrzanej ekipy również nie pozostała w tyle, prezentując eleganckie stylizacje na tę wyjątkową okazję. Stroje, dzieła Dolce&Gabbana, były nie tylko wytworne, ale także idealnie skomponowane z duchem świąt.

Impreza była pełna atrakcji, a jedną z nich było zjazd na sankach po ośnieżonym terenie. Nawet Paris Hilton dołączyła do zabawy, śmigając w dół górki w towarzystwie Kardashianki. Wesołe oblicza uczestników świadczyły o udanej i radosnej zabawie.

Oprócz sankowania, na terenie posiadłości stanęła imponująca chatka z piernika, pełniąca funkcję „sklepu ze słodyczami”. To niejedyne słodkości dla gości – przygotowano również prywatny koncert Babyface’a, który dostarczył muzycznych doznań.

Nie obyło się także bez ekskluzywnego sponsora, co potwierdziła specjalna butelka gazowanego napoju, stworzona na tę okazję.

Kardashianki i Jennerki aktywnie relacjonowały wydarzenia na swoich mediach społecznościowych, prezentując swoje stroje, chwile zabawy na sankach i kulisy przyjęcia. Kylie Jenner podzieliła się wideo na TikToku, a Kendall przekazała przepis na świątecznego drinka.

Rodzinne obchody Bożego Narodzenia u Kardashian-Jenner to nie tylko okazja do świętowania, ale także możliwość podziwiania luksusu, kreatywności i niezapomnianych chwil spędzonych w gronie bliskich i przyjaciół. Całe wydarzenie było jak z kolorowej karty świątecznego kalendarza, wypełnione magią i bogactwem.

Tak wyglądało świąteczne przyjęcie u Kardashianów

Tak wyglądało świąteczne przyjęcie u Kardashianów

Tak wyglądało świąteczne przyjęcie u Kardashianów

Tak wyglądało świąteczne przyjęcie u Kardashianów

Źródło: media

Weto Andrzeja Dudy i zaskoczenie opozycji. Co teraz zrobi sejmowa większość?

Komentarze