SZOKUJĄCE informacje nt. Klaudii Jachiry! Tego nikt się nie spodziewał!

Youtuberka i aktorka, a niedługo również poseł nowej kadencji Sejmu, Klaudia Jachira, zapowiada złożenie pozwu przeciwko Janowi Pietrzakowi. Czym satyryk naraził się pani poseł i za co ma teraz odpowiedzieć przed sądem?

ZOBACZ: JEST WYROK W SPRAWIE AMBER GOLD

Klaudia Jachira startowała do Sejmu z ramienia Koalicji Obywatelskiej. Mandat posła uzyskała w okręgu warszawskim, dzięki nieco ponad 6 tys. głosów. Jednocześnie wielokrotnie pojawiała się w telewizji publicznej, gdzie przypominano jej filmy, w których otwarcie krytykowała autorów “dobrej zmiany”. Sama zainteresowana wspominała, że w czasie kampanii wyborczej atakowano ją tyle razy, że nie miała kiedy zająć się prawnym uporządkowaniem tych kwestii. Teraz jednak w rozmowie z radiem TOK FM zapewnia, że obecnie dysponuje nieco większą ilością czasu i na pewno pociągnie do odpowiedzialności dziennikarzy, którzy przygotowywali materiały, mające ją zdyskredytować w oczach wyborców. Z drugiej jednak strony – jak sama przyznaje – słyszała już od kilku osób, że wielu wyborców usłyszało o niej właśnie dzięki TVP. 

Co do wspomnianych wcześniej słów Jana Pietrzaka, aktorka zapowiada, że pismo do prokuratury jest już gotowe. Czego dotyczy?

ZOBACZ: GWIAZDA „M JAK MIŁOŚĆ” POSŁEM

Kontrowersyjne słowa będące kością niezgody pomiędzy satyrykiem i youtuberką, padły na antenie TVP Info w programie Michała Rachonia. Jana Pietrzaka zbulwersowało jedno z nagrań Klaudii Jachiry, w którym mowa była m.in. o “telenoweli smoleńskiej”. Występ przyszłej posłanki satyryk skomentował używając niewybrednych określeń w stylu: “wynajęta zdzira” czy “ponure chamstwo”. Po interwencji prowadzącego przeprosił za swoje słowa. Klaudia Jachira w dalszym ciągu jest jednak zdecydowana podjąć dalsze kroki w tej sprawie.

Komentarze