TRAGICZNY wypadek gwiazdy TVN!

Gwiazda TVN wyznała, że otarła się o śmierć – miała groźny wypadek, w wyniku którego trafiła do szpitala.

Wypadki drogowe, to w Polsce prawdziwa plaga. Rokrocznie na drogach ginie tysiące osób. Zazwyczaj powodem jest nadmierna prędkości lub jazda pod wpływem i po spożyciu alkoholu.

Teraz o włos od śmierci znalazła się ulubienica widzów TVN. Jej wypadek był bardzo groźny – doszło do mocnego uderzenia w betonowy przepust – informuje Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku. 

Ulubienica widzów i internautów bohaterka popularnego reality show we wtorek, 28 maja, zamieściła post na swoim Instagramie, z którego wynika, że byla blisko śmierci. Ze zdjęcia wynika, że kobieta ma obie nogi w gipsie a mogło skończyć się znacznie gorzej – wypadkowi uległa popularna…

Dagmara Kazimierska z „Królowych Życia”:

„Aniołki Moje. Całuję i pozdrawiam Was z całego serca. Pamiętajcie nic ważniejszego nad miłość, rodzinę i zdrowie. Przychodzi moment i możemy to wszystko stracić. O mały włos już by mnie nie było i bawilibyście się na mojej stypie. Ale jeszcze troszkę się ze mną pomęczycie. Buziaki i celebrujcie każdą chwilę życia, bo nigdy nic nie wiadomo…” – poinformowała Dagmara w specyficznym dla siebie stylu.

Gwiazda reality show „Królowe życia”, nie napisała w jaki sposób doznała uszczerbku na zdrowiu. Jak udało się ustalić dziennikarzom „Faktu”, Dagmara z niewiadomych przyczyn zjechała swoim mercedesem z drogi, uderzając w betonowy przepust.
„W wyniku wypadku kierująca pojazdem kobieta doznała obrażeń i została przewieziona do szpitala. Postępowanie w tej sprawie prowadzi Komenda Powiatowa Policji w Kłodzku” – skomentowała Wioletta Martuszewska, rzecznik prasowy policji w Kłodzku.

Królowo życzymy szybkiego powrotu do zdrowia.

Komentarze