TVP chwali się wielkim sukcesem! „Wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali”

TVP pochwaliła się wielki sukcesem! Telewizja zanotowała rekordową oglądalność „wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali”. O co chodzi?

Nie cichnie zamieszanie wokół „Szansy na sukces”.  Nagle zmienił się prowadzący program. Zamiast Artura Orzecha widowisko prowadzi Marek Sierocki. TVP twierdzi, że Orzech nie stawił się na nagrania. Prezenter uważa, że sam odszedł, bo nie chciał promować Jana Pietrzaka i Boysów.

Zobacz także: 31-latka SPALONA ŻYWCEM przez partnera! Szokujące!

W majówkę wyemitowano „kontrowersyjny” odcinek „Szansy…” z Janem Pietrzakiem i zespołem Boys. Miał rekordową oglądalność.

– Wbrew hejterskim publikacjom zawistnych portali, podczas „majówki” widzowie wybrali „Szansę na sukces”. „Szansa na sukces” 2 maja, której gośćmi i bohaterami byli członkowie zespołu Boys, osiągnęła najwyższe udziały w widowni telewizyjnej od początku roku 2021 (15,%). Natomiast „Szansa na sukces” z 3 maja z udziałem Jana Pietrzaka uzyskała 7 wynik spośród 21 tegorocznych wydań niedzielnych i świątecznych (13 %). Oba majowe wydania „Szansy na sukces” prowadzone przez Marka Sierockiego osiągnęły wyraźnie ponadprzeciętną widownię względem średniej wyników poprzedniego prowadzącego Artura Orzecha (wg NAM 11,8%) – podała TVP.

Cała sprawa nadal budzi emocje, tym bardziej, że niebawem Eurowizja, a ją zawsze komentował Artur Orzech. Mają go zastąpić Olek Sikora i Marek Sierocki.

TVP upiera się, że dobrze zrobiła wymieniając prowadzącego „Szansę…”.

– Świadczy to o właściwym doborze gości „Szansy na sukces” trafiających w gust i oczekiwania Widzów telewizji publicznej oraz korzystnej dla wyników i prestiżu programu zmianie prowadzącego – podkreślono.

Zobacz także: Ciężarna Agnieszka Kaczorowska wydała PORUSZAJĄCE oświadczenie! Polały się ŁZY

Fot. screen z YouTube

Źródło: CI TVP

Komentarze