Wrzuciła NAGIE ZDJĘCIE! Zachwyca się BIUSTEM I BRZUCHEM po ciąży

olivia white

W ciąży zmienia się i ciało, i umysł kobiety. Po narodzinach dziecka matka skupia się na nim, jej wygląd nierzadko schodzi na drugi plan. Potwierdza to przypadek Olivii White.

 

Jednak większość kobiet pragnie jak najszybciej wrócić do formy sprzed ciąży. Nie akceptuje zmian, które zaszły w ich figurach. Marzą o płaskim brzuchu i jędrnej skórze. Inaczej jest w przypadku Olivii White. Kobieta akceptuje to, jak wygląda i wręcz jest dumna ze zmian, jakie zaszły w jej ciele w trakcie ciąży.

 

Olivia poszła o krok dalej. Opublikowała na swoim profilu w serwisie społecznościowym Instagram nagie zdjęcie. Fotografia podbiła serca internautów, stała się viralem. Tak blogerka podpisała swoje zdjęcie:

 

“Opuchnięta twarz, obwisłe piersi wypełnione mlekiem, szerokie biodra i brzuch pełen rozstępów. To moja rzeczywistość po urodzeniu dziecka. I wiecie co…? Nie jestem już tą samą osobą, którą byłam przed urodzeniem dziecka i dlatego nie chcę, by moje ciało odzwierciedlało to, kim nie jestem. Te obwisłe piersi wykarmiły moje dzieci, a mój brzuch i biodra były ich domem przez 9 miesięcy. To zdecydowanie nie jest ciało, o którym marzy wiele z was”.

olivia white
IG

I dodała, przyznając się do jednej kwestii:

 

“Oczywiście, czasami miewam dni, kiedy chciałabym, by było bardziej jędrne, umięśnione, ale później przypominam sobie co to ciało musiało przejść i jestem wdzięczna”.

 

Co sądzicie o takiej formie nawoływania do samoakceptacji ciała po porodzie?

 

Zobacz też: Pokazała, co CIĄŻA ZROBIŁA Z JEJ PUPĄ! Zrobisz oczy jak 5 zł

 

Źródło: Instagram, supermamy.pl

Źródło zdjęcia: Instagram

 

Komentarze