Wypadek na drodze krajowej nr 8. Nie żyją trzy osoby, w tym dziecko

Tragedia miała miejsce na drodze krajowej numer 8 w Łagiewnikach (woj. dolnośląskie), gdzie doszło do potwornego zderzenia samochodu osobowego z ciężarówką, skutkującego śmiercią trzech osób. W wyniku tego dramatycznego wypadku, który wydarzył się po godzinie 13, droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu natychmiast pojawiło się 10 zastępów straży pożarnej, starając się opanować sytuację.

Informacje na temat tragicznego zdarzenia podał Punkt Informacji Drogowej Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad. Wypadek miał miejsce na odcinku drogi krajowej numer 8, pomiędzy Łagiewnikami a Jordanowem Śląskim, miejscem, które teraz staje się miejscem dramatu i żałoby.

Według wstępnych ustaleń policji w Dzierżoniowie, samochód osobowy, przewożący dwie osoby dorosłe i dziecko, zderzył się z ciężarówką. W wyniku tego zderzenia auto osobowe odbiło się i następnie uderzyło w kolejny ciężarowy pojazd, wpadając wreszcie do rowu. Komisarz Marcin Ząbek z policji w Dzierżoniowie przekazał, że wszyscy pasażerowie samochodu osobowego, czyli dwie osoby dorosłe i dziecko, stracili życie w wyniku tragicznego wypadku.

Rzecznik Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej we Wrocławiu potwierdził, że droga na miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. W akcji ratunkowej bierze udział aż 10 zastępów straży pożarnej, które starają się zaradzić skutkom katastrofy. Sytuacja jest trudna i wymaga zaangażowania licznych służb, aby skutecznie poradzić sobie z konsekwencjami tego tragicznego zdarzenia.

W chwili obecnej, całe społeczności lokalne oraz służby ratunkowe skupiają się na pomocy poszkodowanym. Wszyscy chcą także ustalić okoliczności tego smutnego wypadku. Obecnie priorytetem jest działanie służb ratunkowych i zapewnienie pomocy rodzinom ofiar tej tragedii.

Źródło: tvn24

Michał Wiśniewski traci źródła dochodu. Wszystko przez wyrok, który nie jest prawomocny…

Komentarze