Awantura między Opozdą a Królikowskim się nie kończy! Na jaw wychodzą mocne fakty!

Joanna Opozda od kilku dni staje się coraz bardziej wyraźna w swoim przekazie dotyczącym Antka Królikowskiego. Wydaje się, że aktor nie angażuje się w życie swojego syna, co stało się punktem zapalnym w ich związku. Joanna Opozda w swoich działaniach na platformach społecznościowych daje do zrozumienia, że traci cierpliwość i potrzebuje wsparcia.

Małżeństwo Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego, które zawarli w 2021 roku, zdawało się być miłością, która przetrwa próbę czasu. Jednak po narodzinach ich syna Vincenta w lutym 2022 roku, pojawiły się kontrowersje i plotki o zdradach aktora, również w trakcie ciąży Opozdy. To spowodowało poważny kryzys w ich związku.

W ostatnim czasie Joanna Opozda publicznie wytykała Antkowi Królikowskiemu brak płacenia alimentów na rzecz syna. Podkreślała również, że aktor rzadko widuje swojego syna, co budziło jej zrozumiałe emocje. Ostatnio aktor podjął próbę wyjaśnienia sytuacji, prezentując szczegółowe wyliczenia swoich przychodów i wydatków, a także informując, że opłaca teściową za opiekę nad dzieckiem.

Joanna Opozda jednak nie zamierzała odpuścić i w czwartkowy poranek opublikowała na swoim profilu społecznościowym nagranie, które jasno nawiązywało do kontrowersji związanych z Królikowskim. W filmiku słychać krytyczne słowa kierowane do mężczyzn, którzy nie angażują się w życie swoich dzieci. Nagranie to zakończyło się znaczącym gestem brawa.

Tęskniliście? Joanna Opozda znów wbija szpilę Antkowi Królikowskiemu, publikując WYMOWNE nagranie. "Nie pomagasz przy dzieciach" (WIDEO)

Trudno przewidzieć, jak zareaguje Antek Królikowski na te kolejne zarzuty ze strony Joanny Opozdy. Jednak w świetle dotychczasowych wydarzeń i publicznych spięć między nimi, odpowiedź aktora może być prawdopodobna. Cała sytuacja jest źródłem dużego zainteresowania mediów i opinii publicznej.

Zobacz także: Andrzej Duda o filmie Holland i embargu na zboże z Ukrainy. Zrobiło się gorąco na arenie międzynarodowej

Komentarze