Kim Kardashian pozbyła się długich włosów! Fani są zdruzgotani jej wyglądem!

Kim Kardashian, celebrytka znana z długich i kruczoczaranych włosów oraz nieskazitelnego wizerunku, przeszła radykalną metamorfozę na potrzeby sesji dla francuskiego magazynu „CR fashion book”. Jej nowy wygląd jest tak odmienny od dotychczasowego, że trudno ją rozpoznać.

Kim Kardashian, od początku swojej kariery, była kojarzona z długimi, ciemnymi włosami. Choć zmieniała różne style uczesania, takie jak fale, loki czy kucyki, to długie włosy pozostawały jej znakiem rozpoznawczym. Jednak celebrytka odważyła się na radykalną zmianę, gdy w ubiegłym roku postanowiła stać się blondynką.

Od tego momentu Kim Kardashian zaczęła eksperymentować ze swoim wizerunkiem. Dzięki kontraktowi z domem mody Balenciaga, stała się ikoną mody i nie boi się kontrowersyjnych stylizacji. Jednak do teraz celebrytka nie zmieniła długości swoich włosów. To się właśnie zmieniło.

Z okazji 10. rocznicy magazynu „CR fashion book,” Kim Kardashian poddała się drastycznej transformacji, która sprawiła, że wygląda zupełnie inaczej. Na zdjęciach autorstwa Nadii Lee Cohen celebrytka pojawiła się z krótką fryzurą „na jeżyka”, z rozmazanym makijażem i cienkimi brwiami, które wydają się być odrysowane od szklanki.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez nadia lee cohen (@nadialeecohen)

Jej stylizacja w sesji była nietypowa – nosiła wyciągnięte swetry, brudne tank topy, skarpety i płaskie buty. Na niektórych fotografiach Kim Kardashian paliła papierosa, co stanowiło kontrast wobec jej wcześniejszego wizerunku jako orędowniczki zdrowego stylu życia.

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Kim Kardashian (@kimkardashian)

Ta metamorfoza sprawiła, że celebrytka jest nie do poznania i prezentuje się zupełnie inaczej niż zazwyczaj. Jej odwaga do eksperymentowania ze stylem i wizerunkiem jest zauważalna, a sesja dla „CR fashion book” jest kolejnym przykładem, jak Kim Kardashian potrafi zaskakiwać swoich fanów i świat mody.

Zobacz także: Edyta Górniak nie zna znaków drogowych? Zadzwoniła na policję, bo nie działała sygnalizacja świetlna

Komentarze