Serialowa niania Frania padła ofiarą gwałtu! Mężczyźni wtargnęli do jej domu

Fran Drescher, znana i kochana przez widzów jako niania Frania z kultowego serialu „Pomoc domowa,” przeszła w swoim życiu przez wiele trudnych momentów. Mimo przeciwności losu, nadal jest aktywna zawodowo i zaangażowana w walkę o prawa hollywoodzkich aktorów. Od dwóch lat pełni funkcję przewodniczącej amerykańskiego związku zawodowego SAG-AFTRA. To daje jej możliwość wpływania na kształt branży rozrywkowej w Stanach Zjednoczonych. Jej ostatnie przemówienie w ramach tego stanowiska wywołało szerokie poruszenie i komentarze.

W lipcu zeszłego roku, Związek zawodowy SAG-AFTRA, zrzeszający amerykańskich aktorów, przystąpił do strajku, domagając się m.in. godziwych wynagrodzeń za produkcje dostępne na platformach streamingowych. Fran Drescher, jako przewodnicząca związku, stała na czele protestujących. Jej słowa podczas przemówienia były pełne pasji i determinacji.

To, co się dzieje tutaj, jest ważne, bo to, co spotkało nas, dotyczy wszystkich grup zawodowych, zwłaszcza kiedy pracodawcy na pierwszym miejscu stawiają Wall Street i swoją chciwość, a zapominają o kluczowych współpracownikach, dzięki którym cała maszyna działa. Mamy problem — oznajmiła Fran Drescher.

Fran Drescher, mimo sukcesu zawodowego, również doświadczyła traumatycznych wydarzeń w swoim życiu. W latach 80. była ofiarą gwałtu, co pozostawiło trwałe blizny w jej psychice. Mimo przeszłości pełnej bólu i cierpienia, Drescher nie boi się teraz mówić o swoich doświadczeniach publicznie.

W jednym z wywiadów opowiedziała:

Jedyne, czego w takiej chwili chcesz, to wyjść z tego cało. Policja powiedziała mi: cokolwiek zrobiłaś, postąpiłaś dobrze, bo żyjesz.

W 1985 roku, dwóch uzbrojonych mężczyzn wtargnęło do jej domu, podczas gdy aktorka spożywała kolację z przyjaciółką. To doświadczenie było dla niej traumatyczne i pozostawiło trwały ślad w jej duszy. Jednak dzięki swojej niezłomnej woli i pamięci fotograficznej, Fran Drescher wspólnie z policyjnym rysownikiem stworzyła portret pamięciowy sprawców, co pomogło w ich ujęciu.

 

Po ponad 10 latach od tych tragicznych wydarzeń, Fran Drescher postanowiła podzielić się swoją historią z innymi. Napisała autobiografię zatytułowaną „Enter Whining,” w której poświęciła cały rozdział opisowi tego traumatycznego wydarzenia.

Aktorka zbliża się do swoich 66. urodzin, nadal angażując się w swoją pracę artystyczną. Ostatnio widzowie mogli ją zobaczyć w serialu „Indebted”. Jej życiowa historia stanowi inspirację dla wielu osób, które przeszły przez trudne chwile, ale potrafiły się podnieść i dążyć do realizacji swoich marzeń. Fran Drescher to nie tylko utalentowana aktorka, ale także niezłomna bohaterka i obrończyni praw innych artystów w Hollywood. Jej siła ducha i zaangażowanie w sprawy zawodowe stanowią inspirację dla wielu.

Zobacz także: Joanna Jabłczyńska o swoim dawnym życiu! „Nie było takiego ciosu jak tamten”

Komentarze