Friz zdradził, na co wyda MILION DOLARÓW! Cały internet w szoku!

Friz właśnie zdradził, na co wyda milion dolarów! Cały internet jest w szoku! O co chodzi?

YouTuber Karol „Friz” Wiśniewski zdradził, na co przeznaczy milion dolarów. Popularny celebryta nie zamierza wydawać pieniędzy na bzdury.

Zobacz także: Małgosia Socha pokazała MAMĘ! „Wyglądacie jak SIOSTRY”

– Za 5 lat (czy tam ileś) chciałbym zebrać 1 MLN USD własnej kasy i otworzyć projekt, do którego mogliby zgłaszać się naukowcy z całej Polski, i przeznaczyć te pieniądze na rozwój nauki i ich technologii, które mogą zrewolucjonizować świat. Takie moje własne, niespełnione marzenie. Niestety ja jestem na zbyt głupi żeby robić takie rzeczy sam, ale chciałbym być w jakiś sposób tego częścią. A jeśli taka technologia byłaby komercyjna, to już wgle win-win. Ale to nie reguła. Po prostu chciałbym oddać cząstkę tego sukcesu nauce. Po prostu – napisał na Twitterze.

Friz razem z przyjaciółmi stworzył kanał, który relacjonuje życie członków „Ekipy”. Powstały już ubrania, sygnowane tą marką, a ostatnio lody, które są prawdziwym hitem sprzedażowym. Powstają one razem z firmą Koral.

Swoją drogą to jest dla mnie nie do pomyślenia, że zrobiliśmy hype na nas – robiąc deala. W sensie wiecie, wcześniej robiliśmy chore akcje typu finały sezonów itp… A i tak deal z Koralem okazał się większy zasięgowo. Marketingowcy nas nienawidzą – stwierdził.

Friz zadebiutował już na giełdzie. Ekipa połączyła się z notowanym na NewConnect Beskidzkim Biurem Inwestycyjnym. Drużyna Friza chce produkować gry komputerowe.

Co będzie dalej? Friz już jest milionerem. Może niebawem zadebiutuje w czołówce listy najbogatszych Polaków?

Zobacz także: WYRZUCILI ją ze szkoły za poparcie strajków kobiet?! To niebywały SKANDAL!

Fot. YouTube

Źródło: Twitter, fakt.pl

 

Komentarze