Jacht Marc’a Anthony’ego doszczętnie SPŁONĄŁ!

Jeszcze kilka miesięcy temu były mąż Jennifer Lopez imprezował na swoim jachcie w towarzystwie grupki modelek. Teraz to już niemożliwe.

Marc Anthony jest wielką gwiazdą wśród latynoskich piosenkarzy, ale w ostatnich latach tabloidy najchętniej pisały o nim w kontekście związku z Jennifer Lopez. Byli małżeństwem przez siedem lat i doczekali się dwójki dzieci, 11-letnich bliźniąt Maxa i Emme. Ostatnio między byłymi małżonkami  układało się zaskakująco dobrze.

Jennifer Lopez od niedawna jest szczęśliwą narzeczoną Alexa Rodrigueza. Marc Anthony również próbował ułożyć sobie życie na nowo i ożenił się z wenezuelską modelką Shannon de Limą. Jednak ich związek wypalił się i w 2017 roku ponownie się rozwiódł. Wokalista od kilku lat spotyka się z 21-letnią Marianą Downing. Jednak ten związek nie przeszkodził mu w imprezowaniu w towarzystwie modelek w kwietniu tego roku.

Zaprosił wówczas piękne towarzyszki na swój luksusowy jacht. Nie obyło się bez szampana, steków z antrykotu, ostryg oraz innych owoców morza. Najprawdopodobniej w najbliższym czasie Marc  nie pokusi się o zorganizowanie kolejnej imprezy. Okazuje się, iż w środę rano jego jacht spłonął.

Podczas pożaru Marc nie był obecny na pokładzie zacumowanej w Miami łodzi. Znajdowało się tam za to kilkoro członków załogi, którym na szczęście  udało się w porę opuścić miejsce katastrofy. Nie odnieść przy tym żadnych obrażeń.

„Pożar udało się opanować w ciągu dwóch godzin i żadne inne łodzie nie zostały uszkodzone” – tak zdarzenie skomentowała na Twitterze Straż Pożarna w Miami.

Komentarze